מאמר זה עוסק בשווי נכס מקרקעין וכיצד לחשב אותו. תוכלו גם ללמוד אילו גורמים משפיעים על זה. בסופו של דבר, תדע אם אתה מקבל מחיר הוגן עבור הנכס שלך. אם אתה בשוק עבור נכס חדש, לקבל הערכה! אחרי הכל, אתה צריך להיות מוכן לבצע מכירה אם אתה רוצה לקבל את העסקה הטובה ביותר האפשרית. אם אינך בטוח מאיפה להתחיל, שקול לקרוא זאת תחילה:

איך מחשבים את שווי נכס מקרקעין?

תהליך חישוב הערך של נכס יכול להיות מסובך ומכריע. עם זאת, כמה חישובים פשוטים יכולים לעזור לך לחשב את שווי נכס מקרקעין שלך. מידע זה יכול להיות שימושי בעת רכישת נכס חדש או מימון מחדש הנוכחי שלך. הכרת שווי נכס מקרקעין שלך תעזור לך בעסקאות שונות, כולל קנייה, מכירה, מימון מחדש, הקשה על הון עצמי ואפילו משא ומתן על ארנונה. בואו נדון בכמה מהגורמים המשפיעים על הערכת שווי הנכסים.

אחת השיטות הנפוצות ביותר היא שיטת שווי השוק. שיטה זו מבוססת על שווי השוק של נכס במיקום שלך. חשוב לציין כי שווי השוק ההוגן הוא המחיר שקונה ומוכר היו מנהלים משא ומתן על הנכס. חשוב להשוות את המכירות האחרונות בעת קביעת הערך של מאפיין. אם אתה שוקל למכור את הנכס שלך בעתיד הקרוב, עליך לקבוע את שווי השוק ההוגן של הנכס לפני שתחליט אם למכור אותו או לשמור אותו.

גישת ההכנסה היא שיטה אחרת. בשיטה זו, יהיה עליך להסביר את ערך הקרקע ואת הפחת של הנכס. שיטה זו מורכבת וכוללת מספר גורמים, כגון הכנסות משכירות או הכנסה פוטנציאלית. אבל אל דאגה-אפשר לעשות זאת בעצמך אם תעקוב אחר השיטות האלה. התוצאה תהיה הערכת שווי. אם אתה קונה בית חדש, יהיה עליך גם למצוא מאפיינים דומים כדי לראות את הערך של המאפיין.

מה משפיע על שווי נכס מקרקעין?

התשובה לשאלה " מה משפיע על שווי נכס מקרקעין?"הוא אחד מורכב, עם שפע של גורמים המשפיעים על שווי השוק הכולל של הבית. מיקום הוא תמיד גורם, אך ישנם מספר גורמים פחות ידועים גם כן. גם גודל הבית ומצבו חשובים, וכך גם המיקום. אם אתה גר באזור עם הרבה מגרשים ריקים, הערך של הנכס שלך עשוי להיות גבוה יותר מאשר אם אתה גר בשכונה ללא בתים בכלל.

הקרבה לתחבורה הציבורית היא גורם, וכך גם המרחק לתחנות הרכבת. קונים רבים רוצים להיות קרובים לתחנת רכבת תחתית או אוטובוס, אך אינם רוצים לגור ממש ליד מרכז קניות גדול. יתר על כן, חלקות אדמה גדולות למכירה אינן מרשימות את הקונים, מכיוון שהן מאותתות על פיתוח עתידי ומחירים נמוכים יותר. לכן, אם אתה מוכר בית, הקפד לזכור את הדברים האלה בעת קבלת ההחלטה.

במקרים מסוימים, אירועים טראומטיים יכולים להשפיע על ערכי המאפיינים. למשל, רצח או התאבדות בבית יכול להפיל את הערך על-ידי בין 10 ל-25 אחוזים. המוכר אינו יכול להסתיר מידע זה מקונים פוטנציאליים, מכיוון שהחוק מחייב אותם לחשוף מידע כזה. בקליפורניה, זה חובה לחשוף את האירוע הטראומטי לקונה. רצח או רצח לאחרונה באזור יכול להשפיע גם על הערך של בית, מה שהופך אותו קשה למכור.

Next Post

שכירת עורך דין משפחה

ה דצמ 22 , 2022
האם אתה תוהה מה עו"ד משפחה עושה ואיך הם יכולים לעזור לך? אם אינך בטוח, המשך לקרוא לטיפים להעסקת עורך דין למשפחה. חלק זה של […]
עורך דין משפחה

פוסטים שאתה עשוי לאהוב